Minerale muurverf spuiten
Laatste update: december 26, 2020 om 13:43 pm
Minerale muurverf spuiten al v.a. €8,50 p/m2 incl. materiaal!
Het spuiten van minerale muurverf geeft het mooiste- en beste resultaat. Dit omdat de superieure kwaliteit van een minerale muurverf ongekend is. Daarbij is de hechting van een minerale muurverf extreem goed. Doordat mineraalverf een reactie aangaat met de ondergrond is afbladderen onmogelijk! Lees hier alles over mineraalverf of vraag direct een voordelige offerte aan!
Wat kunnen wij allemaal spuiten?
Latex spuiten
Als wij uw muren en plafonds spuiten met latexverf is het resultaat superstrak. Dus helemaal egaal, zonder vlekken, banen en strepen.
Pleister spuiten
Laat uw muren en plafonds glad stucen door het pleister spuiten. Een spiegelglad oppervlak voor een gunstige prijs!
Lak spuiten
Als ervaren latexspuiter spuiten wij ook ramen, deuren en kozijnen met lak. Het lak spuiten zorgt voor mooi-, streeploos schilderwerk.
Over dit project
Voor het spuiten van dit luxe appartement in een grachtenpand in Amsterdam hebben wij onze superieure kwaliteit muurverf gebruikt. Doordat deze minerale muurverf van ongekende kwaliteit is, kon het appartement in één laag weer fris wit gespoten worden.
De projectdetails:
- Afplakken van vloeren en ramen, deuren kozijnen en de trappen.
- Repareren van kleine beschadigingen.
- Spuiten van appartement met één laag minerale muurverf in wit.
- Opruimen en afvoeren afval
Natuurlijk kunt u op ons youtube-kanaal bekijken hoe mooi en snel het spuiten van minerale muurverf gaat. Zoals u op de filmpjes kunt zien is de kwaliteit extreem hoog.
De uitvoering
Door het last-minute afzeggen van de vorige schilder waren de eigenaren van dit appartement in Amsterdam in tijdnood gekomen. Er was anderhalve dag tijd voor het spuiten van dit appartement. Natuurlijk hebben wij ook een oplossing voor dit soort spuitwerken.
Op de eerste dag is het appartement in Amsterdam volledig afgeplakt. De vloeren zijn afgeplakt met schildervlies en alle ramen, deuren en kozijn met folie.
Op de tweede werkdag hebben wij het appartement gespoten met onze superieure kwaliteit muurverf. Deze minerale muurverf is ultradekkend waardoor één laag spuiten vaak voldoende is. Ook in dit appartement hebben wij een donkere taupe muur in één keer wit gespoten met deze muurverf.
Na het spuiten van de muurverf hebben al het afplakmateriaal verwijdered en opgeruimd. Om 14:00 was het spuitwerk volledig klaar en om 15:00 stond de verhuiswagen voor de deur. Omdat de superieure kwaliteit muurverf snel droogt en niet stinkt is dit geen enkel probleem.